TV8 Canlı izle

TV8 yeni fenomen olan ancak uzun yıllardan bu yana hayatımızda olan bir kanal. Fenomen olmasının nedeni ise herkesin tahmin edeceği üzere Acun Ilıcalı’dır. Kanalı satın adlığı gibi yeni yayın politikasına geçen ve kendisini bir eğlence kanalı olarak tanımlayan TV8 yayınladığı her programında buna oldukça fazla dikkat ediyor. Ve şimdiden kanalında kumanda da gerçek anlamda 8 rakamına kavuştuğunu görebiliyoruz. Henüz çok kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen kanalın reytingleri ciddi anlamda artmış görünüyor. Yeteneksizsiniz ile başlayıp O ses Türkiye ile devam eden ve daha sonrasında da şu an hali hazırda devam eden Survivor yarışması kanalın en gözde programları arasında yer alıyor.

TV8 Sabah Kuşağı

TV8 yalnızca akşamları izlenen bir kanal olmanın daha fazlasını bünyesinde barındırıyor. Çünkü TV8 canlı sabah kuşağı yayınları da ciddi anlamda kaliteli ve geniş bir izleyici kitlesine sahip. Hangi saat olursa olsun kanal kendi güncelliğini rahat bir şekilde koruyabiliyor. Ve ilgi çeken yanlarından ve bugün gerçek anlamda bir çok ulusal kanalın başaramadığı bir sistemi de TV8 başarmış durumda. Yani kendisine fanlar oluşturabiliyor. Özellikle de yarışma programı düzenleyerek insanların beğenisini toplayıp ve bu yarışmacılara fanlar kazandırarak izleyicinin kendinden kopmasına izin vermiyor. Hatta TV8 canlı izle sayesinde de mobil olarak bu kanal gün içerisinde hangi ortamdan olursa olsun takip edilebiliyor.

Kısacası TV8 denildiğinde tek bir kanal gibi görmemek bu kanalı bir aile kanalı olarak tanımlamakta mümkün. Aile ile izlenebilecek nadir kanallardan bir tanesi. Çünkü içeriğindeki programlar her yaşta insana sorunsuz bir şekilde hitap edebiliyor. TV8 hayatı gerçek anlamda en güzel şekilde okumuş ve bunu da hizmet ayağına çevirmiş olan bir kanaldır.  İzlediği yöntem bugüne kadar hiçbir kanal tarafından yapılmak istenilene cesaret edilememiş ancak tuttuğunda da ciddi manada bir kitleyi bünyesinde barındıracak bir yöntemi de başarmış durumda. TV8 artık insanların kumandasındaki yerini de çok rahat bir şekilde kabul ettirmiş bir kanal diyebiliriz.Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme