TV 360 Canlı izle

Çeşitli dizi ve program akışlarında ki açıkları kapatmak adına kurulduğunu söyleyen TV 360 kanalı, gerek dizi konusunda, gerekse de haber ve güncel yapımlar konusunda çok farklı bir içeriğe sahip. Özellikle de TV 360 canlı izleyenlere sunduğu Hayat Bilgisi ve çeşitli filmler ile eski dönemler de severek takip edilen programların bir kez daha izlenmesine olanak tanımaktadır.

Tabii bu eski dizi ve programların, filmlerin yanı sıra Aklınızda Kalmasın gibi farklı yapımlara da gene TV 360 içerisin de ulaşmak mümkündür. Kanalın gündüz kuşağında ise çok etkili bir yayın akışı bulunmakta. Özellikle Her Şey Dahil adlı program, ekranların ilk günden bu yana sevilen ikilisi olan Alişan ve Çağla Şikel ile programlara devam ediyor. Her Şey Dahil programı, her gün yoğun bir ilgi görürken, sonrasın da eski dizi ve güncel haber akışı ile kanal tüm farklı içeriğini sunmaya devam etmektedir. TV 360 HD izleyenleri bir de Yeşim Salkım sürprizi beklemektedir.

Kanalın sabah kuşağında yer alan Yeşim Salkım ile Yeni Ben programı, özellikle kadınların merak ettiği bir çok özel soruya cevap bulmaktadır. Özel konuklar, sağlık, güncel ve bazen de spor gibi çok farklı konularda ele alınan tartışmalar sizlere program boyu çeşitli cevaplar sunuyor. En önemlisi de eğlenceli, samimi ve sıcak bir kanal olmak adına hareket eden TV 360, bu noktada gündüz kuşağının öncüleri arasında yer alıyor. Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme