Nasa TV Canlı izle

Dünyamız gördüğümüz kadarı mı? Ya da siz bu kadarını görmekle mi yetiniyorsunuz? Bizce yetinmeyin ve Nasa TV canlı izleyenler arasına katılarak, Dünyanın çok daha ötesine gitmeyi başarın. Bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinden rahatlıkla izleyebileceğiniz Nasa TV çok farklı bir kanal olarak ufkunuzu genişletecek.

Bilindiği üzere bilim ve özellikle uzay bilimi çok fazla gelişmekte, ülkeler milyar dolarlık yatırımlarla bu alanlarda ciddi çalışmalar yapmaktadır. NASA'da bu noktada uzay çalışmalarının en aktif ve verimli bir şekilde gerçekleştiği bir kurumdur. Nasa'nın en çok bilinen ve başarılı olan bir kurum olmasının yanı sıra, şeffaf bir şekilde yayınlar yaparak her anı insanlarla paylaşıyor olması da ayrı bir güzeldir. Sizler, Nasa TV üzerinden bir gün uzaya göndermiş bir uzay aracında, bir kapsülde yaşayan bilim insanlarını, astronotları izlerken; ertesi gün çok önemli bir NASA deneyini canlı olarak izleme şansına sahip olabilirsiniz. Ya da Nasa'nın uzaya göndermiş olduğu kapsüllerden elde ettiği özel Dünya görüntülerini canlı olarak izleme şansı bulabilir, Dünya'yı çok daha farklı açılardan tanıma şansı elde edebilirsiniz.

Kısacası Nasa TV HD izleyerek uzay ve Dünya hakkında normalde görmenizin çok zor olacağı bir çok görüntüye, çok özel bilgi ve programlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle anne ve babalar uzay bilimi konusunda çocuklarına Nasa TV'yi rahatlıkla izletebilir, ufuklarının ciddi anlamda gelişmesine, öğrenmelerine katkı sağlayabilirler.Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme