GS Tv Canlı izle

Galatasaray Spor Kulübü, taraftarları ve takipçileri için bundan 10 yıl önce bir kanal kurmak istiyor. Bu kanalı ise, Doğan Grubu ile yapmış oldukları özel bir anlaşma ile kurmayı başararak Galatasaray TV canlı izleme şansını takip edenlere sunuyor. 3 yıl süresince bu sözleşme devam ediyor ve kanal Doğan Grubu bünyesinde anlaşmaya bağlı kalarak yayın yapıyor.

2009 yılına gelindiğinde ise, artık Galatasaray TV Digitürk üzerinden yayın yapan bir kanal oluyor. Ayrıca resmi takım internet sitesi ve farklı internet video kanalları üzerinden de taraftarlarına canlı yayınlarını ulaştırmaya devam ediyor. Sizler de şimdi büyük bir camiaya hitap eden bu kanalı GS TV Canlı izleme seçeneği ile takip edebilir, tüm yayınları ve programları HD kalitede sitemizden izleyebilirsiniz. GS TV, bir çok farklı program içeriğine sahip bir taraftar kanalıdır. Mekteb-i Sultani ile GS tarihine derinlemesine bir dokunuş yaparken, Sarı mı Kırmızı mı? Şeklinde taraftar kanallarında pek alışılmamış olan yarışma programları da sunar. Haliyle her anlamda takımı ile ilgili bir çok farklı açıdan içerik sunabilir.

Üstelik, Esma Toker, Berkay Aslan, Can Erbesler ve Deniz Gülen gibi spiker / sunucu kadrosu ile tüm maçları canlı olarak özel programlar yaparak anlatır, takip eder. Maçların önce ve sonra aşamaların da ise çeşitli derinlemesine inceleme programları ile özel bir analiz ortamını Galatasaray tarafları için her daim sunar. Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme