FB Tv Canlı izle

2004 yılından bu yana aktif olarak yayın hayatına devam eden, ilk yayınlarını 2003'te başlattığı test yayınları ile yapan Fenerbahçe TV canlı izleme olanağını şimdi sitemizden bulabilirsiniz. Kanal, Fenerbahçe ile ilgili tüm spor branşlarında aktif olarak yayın yapan bir içeriğe sahiptir. Öncelik noktası; Fenerbahçe'nin başta futbol olmak üzere, basketbol ve voleybol branşları olan kanalda bir çok farklı spor dalını görmeniz mümkündür.

Fenerbahçe TV'nin bir diğer önemli noktası ise; FB TV canlı izleyenlere bir spor kanalı edasıyla da yayınlar yapıyor olmasıdır. Sığ ve alışılmış bir taraftar kanalı olmanın çok daha ötesinde hareket eden yapısı sayesinde izleyici kitlesi de normal taraftar kanallarına oranla daha fazladır. Yani bir yanda tematik bir yayın anlayışı, diğer yanda eğlence odaklı bir spor kanalı yayını anlayışı Fenerbahçe TV HD izlemek isteyenlere sunulur. FB TV, ilk olarak Doğan Holding ile yaptığı anlaşma ile, o grubun bünyesinde yayın yapmıştır.

Fakat kısa bir süre sonra tamamen kendi bünyesinde yayın yapan bağımsız bir televizyon kanalı haline gelmeyi başarmıştır. Kanalın en çok dikkat çeken programları; 2F 1B, 7'de Dokuz, Günaydın Fenerbahçe gibi yapımları olmaktadır. Kanal, gerek takım odaklı gerekse de genel spor haberleri odaklı bir çok haber akışı da sağlamaktadır. Bu programlar da ise, Aslı Duru, Hande Karakadıoğlu, Fatih Demirkol ve Yasir Kaya gibi isimler dikkat çekmektedir.Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme