ATV Canlı izle

Genellikle evde olan insanların televizyon denildiğinde ilk tercih ettiği kanalların başında gelir çünkü programları kesinlikle insanları sıkmayan dizi ve de yarışmalarla doludur. Özellikle televizyonda en güzel diziler hangi kanalda sorusunun yanıtı yine ATV olmuştur. çünkü ATV diziler konusunda çok hassas ve seçicidir. Bugüne kadar yayın hayatına aldığı ender diziler yayından kaldırılmıştır. Yarışma programları da aynı derece de hassasiyetle seçilmiştir ve hiçbir şekilde baştan savma iş yapılmaz.

ATV yayın hayatına 1993 yılında başlamıştır. İlk test yayınından itibaren birkaç ay içerisinde asıl yayın hayatına girmeyi başarmıştır. ATV’ nin kurulmasında bir çok ünlü işadamının emeği vardır bunları örnekleyecek olursak Dinç grubu, Hüznü Özyeğin ve Mehmet Emin Karamehmet ATV’nin temellerinde imzası olan isimlerdir. Ancak hüsnü Özyeğin çok fazla ortaklığını sürdürmeyerek ayrılmış ve finansbank üzeride durmuştur.

ATV 2002 yılında turkuvaz yayın grubuna emanet edilmiştir. O güne kadar bir hayli iddialı çıkışlar yapan kanal bundan sonra da bulunduğu noktayı koruyarak yukarılara doğru çıkmayı başarmıştır. ATV’ nin kendine bağlı olarak yayın yapan bir çok kanalı vardır ancak son dönemlerin özellikle de darbe girişimi sonrasındaki yayın politikası nedeniyle tanınması hızlanan A haber öne çıkmaktadır. Sporseverleri de unutmayan kanalın ASpor adında bir de spor kanalı yer almaktadır. Kaliteli ve doğru haberciliğin adresi olarak bilinen ATV Sabah öğle ve ana haber olmak üzere 3 haber saatine yer vermektedir.Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme