A9 TV Canlı izle

Adnan Oktar'ın katılımı ve bir çok önemli ismin yer alması ile birlikte çok farklı programları A9 TV canlı izleyenlere sunan kanal, dini anlamda yayın yapmaktadır. Özellikle evrim karşıtı yayınları ciddi dikkat çekmektedir. Kanalda başta Adnan Oktar olmak üzere, bir çok evrim karşıtı önemli ismin bilimsel olarak yaptığı çeşitli yayınları, programları bulmak mümkün. Tabii kanalın en önemli gözleri arasında yer alan kedicikleri de unutmamak lâzım.

Özellikle sosyal medyada bir hayli ünlü olan; Tülay Kumaşçı, Esra Saraçoğlu, Beyza Bayraktar ya da Semza Özgüray, Beril Koncagül gibi bir çok güzel kedicik A9 TV bünyesinde yer alıyor. Kanal, diğer televizyon kanalları gibi sıradan ve basit bir program akışına sahip değil. Daha çok eğlence odaklı yayın yapan kanal, bu eğlence içerisinde evrim ve din noktasında da çok önemli bilgiler, araştırmalar sunmaktadır. Adnan Oktar’ın ise yaptığı konuşmalar, verdiği bilgileri izleyenler tarafından yakından takip edilmektedir.

Nitekim Adnan Oktar, daha önce bir çok özel evrim karşıtı ve PKK karşıtı yayınlar yapmış, çok farklı plâtformlarda büyük başarılar elde etmişti. Kısa süre önce kurulan A9 TV ise, tüm bu içeriklerin ve yayınların kesintisiz olarak bir televizyon kanalı üzerinden daha profesyonel bir çizgi içerisin de izleyenlere sunulmasına olanak tanıyor. Sizde evrim noktasında ki gerçekler ve kedicikler için A9 TV HD izleme olanağını deneyebilirsiniz.Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme