a Spor Canlı izle

Ülkemizin gerek internet, gerek ulusal yayın, gerekse de dergi anlamında en önemli gruplarından olan Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulan a Spor kanalı, spora çok farklı bir soluk getiriyor. a Spor canlı izleyenlere özel bir spor kanalı ortamı sunmak adına; 2014 yılının Eylül ayında kurulmuş olan çok yeni bir kanal olmasına rağmen, başta Türkiye Kupası olmak üzere; gerek İtalya Serie A gerekse de Portekiz Süpler Lig'i gibi bir çok farklı futbol odaklı yayınlar yapmayı başarmaktadır.

Ayrıca kanalın tamamen şifresiz yayın yapıyor olması, Türkiye içerisinde ki 5. şifresiz olarak spor yayını yapmakta olan kanal olmasını sağlıyor. Kanal, sadece Türkiye ya da Avrupa odaklı futbol liglerini sunmuyor. Aynı zamanda basketbol ya da voleybol gibi bir çok farklı spor branşı içinde çeşitli yayınlar yapıyor. Kanalın diğer yanında ise, Çiğdem Ceylan, Erman Toroğlu ve Hıncal Uluç gibi oldukça dev yorumcular yer alıyor.

Bu yorumcuların yanı sıra, çeşitli programları ile spor öncesi - sonrası yayınlarıyla dikkat çeken İlker Yağcıoğlu gibi isimleri de gene a Spor HD izleyenler bir arada görebiliyorlar. Kanalın en büyük özelliği, hem şifresiz olarak yayın yapıyor olması hem de bu yayınlarını ücretsiz olarak HD kalitede sunmasıdır. Buda, diğer rakip spor kanallarından bu kadar kısa süre içerisin de sıyrılması noktasında ki en büyük etmenler arasında yer alıyor.Sosyal Medyada Paylaş ;)

Arkadaşlarınla Beraber İzle Yorumla

Yayın Hakkında Bilgilendirme